+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Акции
Veeam Backup Essentials зі знижкою від повної ціни для SMB замовників

Veeam Backup Essentials зі знижкою від повної ціни для SMB замовників

До 30 червня 2021 р. передплата Veeam Backup Essentials™ продається зі знижкою 5%. Замовники з малого та середнього бізнесу отримують економічне, ефективне та зручне рішення для резервного копіювання та відновлення даних, а також моніторингу та створення звітів у хмарних, віртуальних та фізичних середовищах.

  • Знижка 5% поширюється на замовлення на придбання ліцензій VUL для Veeam Backup Essentials на один або три роки з авансовою оплатою, зроблені новими та існуючими замовниками.
  • Пропозиція діє для тих замовлень, які будуть зроблені до 30 червня 2021 року з використанням SKU промо-акції.
  • В усіх випадках наведено рекомендовану ціну (MSRP). Вона не є публічною офертою.
  • На ліцензії, що купуються в рамках промо-акції, поширюється загальна політика ліцензування Veeam, якщо не зазначено інше.
  • Знижка не поширюється на ліцензії для внутрішнього використання та замовлення, зроблені через альянс-партнерів Veeam (тобто HPE, Cisco, Lenovo та NetApp).
  • Можуть застосовуватись знижки для освітніх організацій.
  • Пропозиція не поєднується з акціями або знижками, крім зазначених вище.

Універсальна ліцензія Veeam (VUL)

Veeam Backup Essentials обмежений за обсягом – не більше 50 ліцензій VUL для будь-яких систем, тому рішення найкраще підходить для малого бізнесу. Кожну універсальну ліцензію можна використовувати для захисту будь-яких систем, включаючи ВМ, сервери, робочі станції, AWS та Azure, а також для захисту даних NAS. Ліцензії VUL включають функції редакції Enterprise  Plus  і підтримку рівня Production 24x7.

Додаткові можливості

NAS Capacity Pack — додатковий модуль для Veeam Backup Essentials із спеціально розробленим ліцензуванням для захисту NAS. Ліцензії продаються з кроком 1 TB, всього до 50 TB.

Переваги Veeam Backup Essentials:

Надійне резервне копіювання

Резервне копіювання будь-яких систем та зберігання резервних копій на локальному майданчику або у хмарі завдяки вбудованій реплікації без додаткових витрат.

Швидке відновлення

Багато сценаріїв відновлення дозволяють практично миттєво відновити будь-які дані в будь-яке місцезнаходження.

Вбудовані можливості забезпечення безпеки

Можливості захисту резервних копій від програм-здирників дозволяють з легкістю і без зайвих витрат ізолювати дані та убезпечити їх від кіберзагроз.

Ефективний захист файлів

Захист усіх файлів - від об'єктів додатків до NAS - і миттєве відновлення потрібних даних, коли вони будуть потрібні.

Портативність даних

Міграція або відновлення будь-яких програм в AWS або Microsoft Azure та захист резервних копій від атак шкідливого програмного забезпечення.

Гнучкі можливості зберігання даних

Швидке створення резервних копій та реплік ВМ за допомогою апаратних знімків практично всіх СГД, без прив'язки до будь-якої з них.

Другие акции