+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Акції
Знижка за безперервне продовження передплати JetBrains IDE, продукти .NET, а також набір продуктів JetBrains All Products Pack

Знижка за безперервне продовження передплати JetBrains IDE, продукти .NET, а також набір продуктів JetBrains All Products Pack

У чому полягає велика справа для зупинки переплати?

З особливої причини ми зможемо брати вина наших клієнтів для нашої продукції і без перерви на переплату. Ви зможете використовувати всі продукти JetBrains IDE, .NET і пакет продуктів JetBrains All.

Richna razbovka vartosti viglyadye наступним чином:

1-й Рік: головна вартіст новой річной перпаяті

2-й рік: 20% від нової ціни

Почінаючі з 3-го року: зніжка 40% вартості новой підпіска

За користувачів, які вібрали мисячну оплату:

Майстрування, які обрали мислячну перепаду, також отремуют зніжку за безперемністи писля 12 повжень, здійсненных поспіль. Відсоток зніжки за но-переривання перепаяті буде тім сам, що чо и для клюєв з багатого переплати.

Виплати з 1-го по 12-е число 1-го місяця: новітні щомісячні підпіски

Виплати від 13 до 24 місяців: 20% від загальної кількості виплат становить 20% від новітніх платежів.

Останні платежі з 24-го місяця: 40% від новітньої щомісячної переплати

За непереривання переплати лежать історії продажу конкретної ліцензії

Плата за непереривання переплати доступна для працівників самостійної передоплати першої покупки. 

При цьому 2 рокових поспіля заплатили переплату на WebStorm, вам дадуть 40% депозиту на WebStorm. Тобіто, ви захочете купити ReSharper, вас на нього не переведуть.

Як тільки 2 рокі поспіль заплатили підпіску на IntelliJ IDEA (і otrimuєє znizhku 40%), і ось вони прийшли до подруги підпіскою на IntelliJ IDEA, то в новому списку кандидатів вперше.

Дата прод-листа була пропущена

Якщо ви не продали підпіску в ту дату, яка була встановлена, ви можете оплатити продаж дати в першу чергу. Ви можете оплатити продаж першого дня. Ви можете оплатити покупку 6 місяців. Ви можете витратити 6 місяців грошей на підставі реєстрації і потрібне місце витратити 1 місяць на момент реєстрації.  Не можна боротися за те, що не можна робити це заради потоку грошей.

Інші акції

Найкраща ціна