+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Photoshop з Advanced Generative Fill and Generate Image відкриває нові суперможливості для всіх

Adobe Photoshop з Advanced Generative Fill and Generate Image відкриває нові суперможливості для всіх

Adobe (Nasdaq:ADBE) представила новий Photoshop (бета-версію) з революційними досягненнями в області  генеративної заливки,  тепер з  еталонним зображенням  , надаючи творцям більший контроль і надможливості для всіх користувачів Photoshop. впевнено створювати чудові зображення. Ці інновації, засновані на моделі Adobe Firefly Image 3 Foundation Model, відкривають нову еру додатку для редагування зображень з потужними генеративними можливостями штучного інтелекту, глибоко інтегрованими в робочі процеси, які знають і люблять творці. Нові функції, включаючи  «Еталонне зображення»  ,  «Створити зображення», «Створити подібне»  ,  «Створити фон»  та  «Поліпшити деталі»  , дозволяють кожному втілити у життя своє творче бачення за лічені секунди.

Функція «Створити зображення»  скорочує відстань між порожньою сторінкою та приголомшливими результатами, тому люди з будь-яким рівнем кваліфікації мають інструменти, необхідні для запуску своєї творчості. Базова модель Firefly Image 3 доступна безпосередньо у Photoshop та веб-додатку Firefly, де вона доповнює популярні можливості  генеративного заповнення  та  генеративного розширення  . Ці нові функції дозволяють кожному створювати нескінченні варіанти фону, створювати безліч концепцій дизайну з різними кольорами та стилями та втілювати в життя деталізовані сцени з нуля з повним контролем.

"Це масштабне нове оновлення Photoshop піднімає креативність на безпрецедентний рівень - незалежно від того, чи ви є професіоналом або новачком у Photoshop", - сказала Ешлі Стіл, старший віце-президент Creative Product Group в Adobe. «Завдяки новим функціям Photoshop на базі Firefly ми зближуємо ідеї та творчість і робимо редагування зображень потужнішим та доступнішим, щоб кожен міг реалізувати своє творче бачення».

Перетворення ідей у ​​творчість за допомогою нових рівнів творчого контролю

Нові інновації Photoshop ще більше покращують та прискорюють творчі робочі процеси, надаючи користувачам можливість вносити складні зміни та створювати унікальні проекти, заощаджуючи при цьому час. Об'єднавши ідеї та творчість в одному робочому процесі, вони забезпечують новий рівень контролю та допомагають кожному втілити своє творче бачення у життя зі швидкістю уяви:

  • Еталонне зображення  допомагає креативникам досягти бажаних результатів, використовуючи вибрані користувачем зображення як творче натхнення.
  • Перетворення тексту на зображення за допомогою функції «Створити зображення»  вперше скорочує відстань між порожньою сторінкою та приголомшливим вмістом завдяки можливостям перетворення повного тексту на зображення безпосередньо у Photoshop.
  • Функція «Створити фон»  замінює та створює фон, що спрощує створення контенту, який легко вписується у існуючі зображення.
  • Функція «Створити схоже»  дозволяє авторам повторювати вибрані ними варіанти, щоб глибше вивчити ідеї створення більш точним контролем.
  • Функція Enhance Detail  налаштовує зображення для покращення різкості та ясності.

Photoshop представляє додаткові цінні інструменти для дизайну та творчості:

  • «Пензель коригування»  дозволяє користувачам легко застосовувати неруйнівні коригування до певних частин зображень.
  • Покращений браузер шрифтів  забезпечує доступ до більш ніж 25 000 шрифтів Adobe у хмарі, не виходячи з Photoshop, тому користувачі можуть знайти ідеальний шрифт для будь-якого проекту.
  • Передустановки налаштування  дозволяють авторам легко змінювати зовнішній вигляд зображень за допомогою фільтрів, які використовують ефекти одним клацанням миші, а також з можливістю створювати та зберігати власні передустановки.

Adobe має більш ніж десятирічну історію інновацій у галузі штучного інтелекту, надаючи сотні інтелектуальних можливостей, які сотні мільйонів людей у ​​творчій спільноті щодня використовують у своїх робочих процесах. У травні минулого року  Generative Fill  та  Generative Expand  у Photoshop відкрили нову еру для Creative Cloud, що призвело до безпрецедентної реакції співтовариства: з моменту запуску користувачі вже створили понад 7 мільярдів зображень за допомогою Firefly та впровадили  Generative Fill  у 10 разів швидше, ніж інші популярні Photoshop. функції. Завдяки революційній моделі Firefly Image 3 остання версія Photoshop створює ще більш реалістичні та реалістичні зображення за допомогою інструментів  «Генераторна заливка»  та  «Генераторне розширення»  .

Adobe Firefly пройшов навчання на ліцензійному контенті, наприклад, Adobe Stock. Він був розроблений для створення контенту для комерційного використання, який не порушує авторських прав та інших прав інтелектуальної власності (ІВ), таких як товарні знаки та логотипи. Adobe використовує багаторівневий підхід безперервної перевірки та модерації для блокування та видалення контенту, який порушує політики Adobe, та пропонує клієнтам компенсацію у вигляді інтелектуальної власності за контент, створений Firefly.

Прихильність до відповідальних інновацій

Adobe прагне розвивати ІІ відповідно до принципів AI Ethics компанії, таких як підзвітність, відповідальність та прозорість. У недавньому дослідженні Adobe 76% споживачів у США наголосили на важливості знання того, чи створено онлайн-контент за допомогою штучного інтелекту. Щоб забезпечити прозорість використання штучного інтелекту у програмах Adobe, функції Photoshop на базі Firefly автоматично прикріплюють облікові дані контенту до контенту. Подібно до маркування цифрового контенту, облікові дані контенту є захищеними від несанкціонованого доступу метаданими, які можуть надати додаткову інформацію про контент, у тому числі про те, чи використовувався штучний інтелект у процесі створення або редагування.

Облікові дані контенту створені на основі відкритого стандарту C2PA та підтримуються ініціативою Adobe Content Authenticity Initiative (CAI), яка була заснована у 2019 році для підвищення довіри до цифрової екосистеми. Сьогодні CAI перетворилася на глобальну коаліцію, яка об'єднує понад 2500 членів технологічних, політичних, медіа-компаній, творчих фахівців, дослідників та багатьох інших, які разом працюють над підвищенням прозорості цифрового контенту.

Інші новини