+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представив Firefly-Powered Generative Remove in Lightroom

Adobe представив Firefly-Powered Generative Remove in Lightroom

Adobe (Nasdaq:ADBE) представила функцію «Генераторне видалення» в Adobe Lightroom, яка привносить чари Adobe Firefly безпосередньо в повсякденні робочі процеси редагування фотографій на мобільних пристроях, в Інтернеті та настільних комп'ютерах Lightroom. Генеративне видалення - це найпотужніший інструмент видалення Lightroom, який дає кожному можливість неруйнівним чином видаляти небажані об'єкти з будь-якої фотографії одним клацанням миші, інтелектуально зіставляючи віддалену область з ідеальними пікселями для отримання високоякісних, реалістичних та приголомшливих результатів. Generative Remove відкриває чудові можливості для всіх фотографів: від усунення відволікаючих факторів на сімейних фотографіях до надання професіоналам швидше робочого процесу ретуші і більш точного контролю. Функція Generative Remove доступна вже сьогодні як функція раннього доступу в екосистемі Lightroom для мільйонів користувачів. 

Сьогодні інструмент Lightroom Lens Blur на базі штучного інтелекту тепер доступний з абсолютно новими налаштуваннями, що дозволяють кожному досягти естетичного ефекту розмиття на будь-якій фотографії одним клацанням миші. У поєднанні з інструментами редагування фотографій світового класу Lightroom ці новітні функції прискорюють повсякденні робочі процеси для професіоналів та дають нові надможливості редагування фотографій для любителів, щоб кожен міг втілити в життя чудові фотографії.

"Незалежно від того, чи ви є любителем або професійним фотографом, кожен хоче мати можливість швидко і легко редагувати свої фотографії на ходу", - сказала Ешлі Стіл, старший віце-президент і генеральний менеджер Creative Cloud в Adobe. «Ми раді представити чари Firefly мільйонам користувачів Lightroom, щоб вони могли жити справжнім, знаючи, що у них є найпотужніші інструменти для редагування, управління та обміну, де б вони не знаходилися».

Редагування фотографій для всіх 

Доступ до  генеративного видалення  користувачів Lightroom так само простий, як обрізка фотографії або додавання пресета. Generative Remove корисний для редагування навіть найскладніших фонів та оточення, включаючи видалення плям із візерунчастої сорочки, складок скатертини на фотографіях їжі, небажаних відображень у воді та багато іншого. Generative Remove надає кожному нові творчі можливості та економить час, щоб зосередитися на тому, що він робить найкраще – втілення своїх творчих задумів та робіт у життя. Від усунення факторів, що відволікають, на фотографіях з подорожей до надання ще більш плавних можливостей ретуші для професіоналів. Adobe тісно співпрацює з нашим співтовариством, поки Generative Remove перебуває в ранньому доступі, щоб продовжувати отримувати відгуки від спільноти фотографів, удосконалювати модель та розширювати можливості Generative AI в екосистемі Lightroom.

Надання кожному можливості редагувати швидко та легко 

Нові інструменти, доступні сьогодні в Lightroom, дозволяють користувачам усіх рівнів кваліфікації, від любителів до професіоналів, редагувати фотографії з будь-якого місця та з будь-якого пристрою швидше, простіше та інтуїтивно зрозуміліше, ніж будь-коли: 

  • Функція Lens Blur, яка тепер загальнодоступна,  легко додає естетичні ефекти розмиття до будь-якої частини фотографії одним клацанням миші і тепер включає  абсолютно нові автоматичні налаштування  ; 
  • Розширена підтримка прив'язки для нових камер, включаючи новітні цифрові камери Sony, такі як Alpha 7 IV і Alpha 7R V,  забезпечує доступ до фотографій у Lightroom Classic в режимі реального часу, заощаджуючи час на повсякденних робочих процесах редагування та покращуючи співпрацю між командами;
  • Оптимізація  HDR  , що вже використовується в десятках мільйонів зображень, дозволяє будь-кому, хто робить фотографії, редагувати та експортувати свої фотографії з яскравішими відблисками, глибшими тінями і яскравішими кольорами, як це видно в реальному житті; 
  • Миттєвий доступ до бібліотек фотографій у мобільних та настільних додатках Lightroom  забезпечує швидше редагування, ніж будь-коли раніше; 
  • Абсолютно новий  інтерфейс мобільного редагування Lightroom оптимізує мобільну панель інструментів, віддаючи пріоритет найпопулярнішим функціям, роблячи редагування більш швидким та інтуїтивно зрозумілим. 

За підтримки Adobe Firefly 

Firefly викликав безпрецедентний відгук спільноти та використовувався для створення понад 8 мільярдів зображень у всьому світі за допомогою творчих інструментів Adobe з моменту його першого дебюту у березні 2023 року. Generative Remove працює на платформі Firefly, яка була створена з урахуванням вимог авторів, фотографів та дизайнерів. Firefly навчається працювати з ліцензійним контентом, таким як Adobe Stock , і призначений для створення контенту для комерційного використання, який не порушує авторських прав та інших прав інтелектуальної власності (ІС), таких як товарні знаки та логотипи. Глибока інтеграція штучного інтелекту нового покоління на базі Firefly з безліччю основних інструментів Adobe відкриває унікальні можливості нових творчих робочих процесів, які підвищують креативність завдяки точному творчому контролю. 

Прихильність до відповідальних інновацій 

Adobe прагне розробляти ІІ відповідно до принципів підзвітності, відповідальності та прозорості компанії AI Ethics. Оскільки штучний інтелект стає все більш поширеним у створенні контенту, Adobe вважає, що важливо надати споживачам прозорість щодо його використання у творчому процесі. Нещодавнє дослідження Adobe показало, що 76% споживачів у США наголошують на важливості знання того, чи створюється онлайн-контент з використанням штучного інтелекту. 

Коли генеративне видалення стане загальнодоступним, облікові дані контенту будуть автоматично прикріплюватися до фотографій, відредагованих за допомогою цієї функції у Lightroom. Завдяки цьому запуску у поєднанні з C2PA-сумісними камерами від Sony, Leica, Nikon, Canon та Fujifilm Adobe наближається до того, щоб надати користувачам можливість підтримувати ланцюжок довіри, прикріплюючи облікові дані контенту до їхнього контенту, забезпечуючи справжність від моменту захоплення до редагування. до публікації. 

Подібно до «етикетки живлення» для цифрового контенту, облікові дані контенту є захищеними від несанкціонованого доступу метаданими, які можуть надати важливу інформацію про те, як цифровий контент створювався, змінювався та публікувався. Облікові дані створені на основі відкритого стандарту C2PA та підтримуються ініціативою Adobe Content Authenticity Initiative (CAI), яка була заснована у 2019 році для підвищення довіри до цифрової екосистеми. Сьогодні CAI перетворилася на глобальну коаліцію, що складається з більш ніж 3000 членів, які представляють технологічні, політичні, медіа-компанії, творчих фахівців, дослідників та багатьох інших, які разом працюють над підвищенням прозорості цифрового контенту.

Доступність Функція 
Generative Remove заснована на моделі Firefly Image 1 і доступна сьогодні як функція раннього доступу у всій екосистемі Lightroom через мобільні пристрої, настільні комп'ютери, iPad, веб-версію та класичну версію. Крім того, Lens Blur тепер доступний з абсолютно новими функціями, що встановлені в екосистемі Lightroom на мобільних пристроях, настільних комп'ютерах, iPad, в Інтернеті і в класичній версії

Інші новини