+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GFI MailEssentials, GFI KerioControl, GFI ClearView, GFI LanGuard отримали AI-powered CoPilot можливості

GFI MailEssentials, GFI KerioControl, GFI ClearView, GFI LanGuard отримали AI-powered CoPilot можливості

GFI Software, провідний постачальник програмних рішень для бізнесу, оголосила про інтеграцію свого компонента CoPilot AI у чотири свої основні продукти MailEssentials, KerioControl, ClearView, LanGuard. CoPilot посилює можливості рішень GFI, роблячи їх більш інтуїтивно зрозумілими, ефективними та адаптованими, допомагаючи організаціям боротися з загрозами безпеки, що розвиваються, і оптимізувати продуктивність мережі за допомогою можливостей штучного інтелекту.

"Ці функції на базі штучного інтелекту сьогодні приносять відчутні, реальні переваги нашим клієнтам", - сказав Ерік Вон, генеральний директор GFI Software. «Завдяки CoPilot від GFI ми передаємо можливості штучного інтелекту в руки наших користувачів, дозволяючи їм працювати розумніше, швидше та безпечніше, використовуючи нашу унікальну перевагу, засновану на нашій робочій силі, орієнтованій на штучний інтелект».

GFI CoPilot тепер доступний у наступних продуктах GFI Software:
  • GFI MailEssentials AI забезпечує безпеку вашої електронної пошти в майбутньому завдяки інтелектуальному створенню правил, які адаптуються до розташування вашого бізнесу, галузі та змінних вимог відповідності.
  • GFI KerioControl AI спрощує керування системою завдяки розширеним функціям Log Insights та Config Optimizer, забезпечуючи оптимальні конфігурації мережної безпеки та глибший огляд мережевих подій.
  • GFI ClearView AI додає аналіз трафіку на основі штучного інтелекту, що дозволяє організаціям розуміти закономірності мережевого трафіку та ретельно оптимізувати мережний потік.
  • GFI LanGuard AI представляє функцію LAN Insights для підвищення безпеки мережі та моніторингу продуктивності, а також можливості автоматичного виявлення загроз та реагування на них.

Цей випуск знаменує значний крок вперед у прагненні GFI до постійних інновацій. Компанія займається розробкою функцій на базі штучного інтелекту, які й надалі перевизначатимуть галузеві стандарти і допомагатимуть організаціям досягти успіху в дедалі більш складному цифровому середовищі.

GFI Software - провідний постачальник необхідного для бізнесу програмного забезпечення, спеціально розробленого для підприємств малого та середнього бізнесу та MSP, з невпинним прагненням до інновацій. GFI обслуговує клієнтів у ключових галузях, сприяючи прогресу в управлінні мережами, безпеці та дотриманні нормативних вимог. Від передових можливостей штучного інтелекту до революційного комплексного рішення GFI AppManager – компанія GFI постійно досліджує та вдосконалює новітні технології. Її місія – надати клієнтам найкращі у своєму класі рішення, що надаються через глобальну мережу відданих своїй справі партнерів.

Інші новини