+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GPT-4o: нова флагманська мультимодальна модель OpenAI тепер доступна в попередній версії Azure

GPT-4o: нова флагманська мультимодальна модель OpenAI тепер доступна в попередній версії Azure

Microsoft оголосила про випуск GPT-4o, нової флагманської моделі OpenAI на платформі Azure AI. Ця революційна мультимодальна модель поєднує можливості тексту, зображення та звуку, встановлюючи новий стандарт для генеративного та діалогового досвіду штучного інтелекту. GPT-4o тепер доступний у службі Azure OpenAI, щоб спробувати його в попередній версії, з підтримкою тексту та зображень.

GPT-4o пропонує змінити те, як моделі ІІ взаємодіють із мультимодальними вхідними даними. Завдяки плавному об'єднанню тексту, зображень і аудіо GPT-4o забезпечує більш багатий і привабливий досвід користувача.

Клієнти служби Azure OpenAI можуть вивчити великі можливості GPT-4o за допомогою попереднього майданчика в Azure OpenAI Studio, починаючи з сьогоднішнього дня у двох регіонах США. У цьому початковому випуску основна увага приділяється введенню тексту та зображень, щоб дати уявлення про потенціал моделі та прокласти шлях до додаткових можливостей, таких як аудіо та відео.

GPT-4o створений для швидкості та ефективності. Його розширені можливості обробки складних запитів із мінімальними ресурсами можуть призвести до економії коштів та підвищення продуктивності.

Можливі варіанти використання GPT-4o

Впровадження GPT-4o відкриває численні можливості для бізнесу у різних галузях: 

  1. Поліпшене обслуговування клієнтів. Завдяки інтеграції різних вхідних даних GPT-4o забезпечує більш динамічну та комплексну взаємодію зі службою підтримки клієнтів.
  2. Розширена аналітика: використовуйте можливості GPT-4o для обробки та аналізу різних типів даних, щоб покращити процес прийняття рішень та отримати глибші знання.
  3. Інновації у контенті. Використовуйте генеративні можливості GPT-4o для створення цікавих та різноманітних форматів контенту, що відповідають широкому спектру споживчих переваг.

Початок роботи зі службою Azure OpenAI

Почніть свою подорож з GPT-4o та службою Azure OpenAI, виконавши такі кроки:

  • Спробуйте GPT-4o в ігровому майданчику чату служби Azure OpenAI (у попередній версії).
  • Якщо ви не є чинним клієнтом служби Azure OpenAI, подайте заявку на доступ, заповнивши цю форму .
  • Дізнайтеся більше про службу Azure OpenAI та останні покращення. 
  • Ознайомтеся з інструментами відповідального ІІ, доступними в Azure за допомогою Azure AI Content Safety .
  • Перегляньте блог OpenAI про GPT-4o.

Інші новини