+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft має намір інвестувати в хмарну інфраструктуру та ІІ-проекти $1,7 млрд

Microsoft має намір інвестувати в хмарну інфраструктуру та ІІ-проекти $1,7 млрд

Microsoft має намір інвестувати в хмарну інфраструктуру та ІІ-проекти Індонезії $1,7 млрд. Microsoft оголосив, що йдеться про найбільшу інвестицію за 29-річну історію співпраці компанії з місцевою владою та бізнесом. Передбачається, що це допоможе досягти планів місцевої урядової ініціативи Golden Indonesia 2045 і дозволить Microsoft задовольнити потреби в хмарних сервісах, що зростають у регіоні.

Як заявив глава Microsoft Сатья Наделла (Satya Nadella), нове покоління ІІ переформатує саме життя і роботу людей у ​​всьому світі, а анонсовані інвестиції, зокрема призначені для розширення цифрової інфраструктури, підготовки кадрів і підтримки розробників, забезпечать процвітання Індонезії в нову еру. За словами представників індонезійської влади, партнерство дійсно відкриє перед країною нові можливості, зробивши Індонезію не лише споживачем технологій, а й державою, яка робить внесок у світовий технологічний ланцюжок поставок.

Microsoft анонсувала створення індонезійського хмарного регіону в Джакарті ще в лютому 2021 року, а зараз будує дата-центри у Західній Яві. Microsoft не повідомила, як пов'язані нові інвестиції з колишніми будівельними проектами в країні. Хмарами та ІІ рішеннями Microsoft вже користуються деякі індонезійські бізнеси, включаючи фінтех-компанію Dana, державного оператора залізниць PT Kereta Api, а також азіатську телеком-компанію Telkomsel.

При цьому Microsoft має і конкурентів — в Індонезії вже діють хмарні компанії, включаючи Huawei, Google, Alibaba, Tencent і AWS. Раніше цього місяця Indosat уклала угоду з NVIDIA про будівництво в країні ІІ-центру вартістю $200 млн. При цьому сусідня Малайзія прагне стати новим ІТ-хабом Південно-Східної Азії.

Інші новини