+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft розширює глобальну хмарну інфраструктуру, щоб задовольнити потреби розробників та клієнтів у всьому світі

Microsoft розширює глобальну хмарну інфраструктуру, щоб задовольнити потреби розробників та клієнтів у всьому світі

Оскільки штучний інтелект продовжує трансформувати галузі, Microsoft розширює свою глобальну хмарну інфраструктуру, щоб задовольнити потреби розробників та клієнтів у всьому світі. На Microsoft Build 2024 Microsoft представила останні досягнення у розробці інструментів та послуг, оптимізованих для підтримки ваших рішень штучного інтелекту. Хмарна інфраструктура Microsoft унікальна тим, що вона забезпечує вибір та гнучкість у продуктивності та потужності для задоволення унікальних потреб клієнтів у галузі штучного інтелекту, чи це подвоєння швидкості розгортання або зниження експлуатаційних витрат.

Ось чому Microsoft удосконалив адаптивну, потужну і надійну платформу, надавши їй продуктивність і стійкість до відмови, необхідні для створення інтелектуальних додатків штучного інтелекту. Microsoft виконує свою обіцянку підтримувати клієнтів, надаючи їм виняткову економічну ефективність обчислень та розширені можливості генеративного штучного інтелекту.

Microsoft має досвід і масштаби для управління суперкомп'ютерами штучного інтелекту, на яких працюють деякі з найбільших у світі сервісів штучного інтелекту, такі як Microsoft Azure OpenAI Service, ChatGPT, Bing та інші. Продовжуючи розширювати ІІ-інфраструктуру, Microsoft фокусується на оптимізації продуктивності, масштабованості та енергоефективності.

Microsoft застосовує системний підхід до хмарної інфраструктури, оптимізуючи як апаратне, так і програмне забезпечення для ефективної обробки робочих навантажень у будь-якому масштабі. У листопаді 2023 року Microsoft представила свій перший процесор хмарних обчислень власної розробки - Azure Cobalt 100, який дозволяє виконувати робочі навантаження загального призначення у хмарі Microsoft. Ми оголошуємо про попередню версію віртуальних машин Azure, створені для роботи на процесорах Cobalt 100 . Віртуальні машини (ВМ) на базі Cobalt 100 - це найбільш енергоефективна обчислювальна пропозиція Azure, що забезпечує до 40% більшу продуктивність, ніж наше попереднє покоління віртуальних машин на базі Arm. І ми надаємо ту ж продуктивність та ефективність на базі Arm таким клієнтам, як Elastic, MongoDB, Siemens, Snowflake та Teradata. Очікується, що нова VMS на базі Cobalt 100 підвищить ефективність та продуктивність як для клієнтів Azure, так і продуктів Microsoft. Крім того, IC3, платформа, яка забезпечує мільярди розмов з клієнтами в Microsoft Teams, впроваджує Cobalt 100 для більш ефективного обслуговування клієнтської бази, що зростає, досягаючи підвищення продуктивності до 45% на віртуальних машинах Cobalt 100.

В інфраструктурі штучного інтелекту Microsoft об'єднує найкраще з галузі та найкраще від Microsoft. Поряд із нашими спеціальними серіями Azure Cobalt 100 та Maia та партнерськими відносинами з напівпровідниковою промисловістю ми також оголошуємо про загальнодоступну серію віртуальних машин ND MI300X , де Microsoft є першим постачальником хмарних послуг, що впровадив у Azure найпотужніший прискорювач Instinct MI300X. Завдяки додаванню віртуальної машини ND MI300X, що поєднує вісім прискорювачів AMD MI300X Instinct, Azure забезпечує клієнтам безпрецедентну економічну ефективність для створення сценаріїв таких передових моделей, як GPT-4. Наша інфраструктура підтримує різні сценарії суперкомп'ютерів ІІ, такі як побудова великих моделей з нуля, виконання логічних висновків на попередньо вивчених моделях, використання моделі як постачальника послуг та тонке налаштування моделей для конкретних областей.

Однією з переваг Microsoft у галузі штучного інтелекту є наша здатність об'єднувати тисячі віртуальних машин з десятками тисяч графічних процесорів з кращими мережевими топологіями на основі InfiniBand та Ethernet для суперкомп'ютерів у хмарі, які можуть виконувати великомасштабні робочі навантаження штучного інтелекту з меншими. Завдяки різноманітності мікросхем у прискорювачах штучного інтелекту AMD, NVIDIA та Microsoft Maia, інфраструктура штучного інтелекту Azure забезпечує найповнішу обчислювальну платформу для робочих навантажень штучного інтелекту. Саме таке поєднання передових прискорювачів штучного інтелекту, конструкції центрів обробки даних та оптимізованої обчислювальної та мережевої топології забезпечує економічну ефективність у розрахунку на робоче навантаження. Це означає, що незалежно від того, чи ви використовуєте Microsoft Copilot або створюєте власні програми другого пілота, платформа Azure гарантує вам максимальну продуктивність ІІ при оптимізованих витратах.

Microsoft продовжує розширювати нашу хмарну інфраструктуру за допомогою Azure Compute Fleet — нової служби, яка спрощує надання обчислювальних потужностей Azure для різних типів віртуальних машин, зон доступності та моделей ціноутворення, що спрощує досягнення бажаного масштабу, продуктивності та витрат, дозволяючи користувачам контролювати поведінку групи віртуальних. автоматично та програмно. В результаті Compute Fleet може значно оптимізувати вашу операційну ефективність та підвищити гнучкість та надійність основних обчислень як для ІІ, так і для робочих навантажень загального призначення у будь-якому масштабі.

Оскільки підприємства продовжують розширювати свої обчислювальні потужності, керування всією інфраструктурою може стати непосильним завданням. Ми постійно чуємо від розробників та клієнтів, що вони витрачають більше часу на пошук інформації та менш продуктивні. Microsoft прагне спростити цей процес за рахунок централізованого управління та безпеки з використанням штучного інтелекту. Наш адаптивний хмарний підхід виводить інновації на новий рівень завдяки єдиній інтелектуальній площині керування, що охоплює весь простір від хмари до периферії, що спрощує для клієнтів уніфіковане управління всім своїм обчислювальним обладнанням. Ми також прагнемо покращити ваш досвід керування цими розподіленими середовищами за допомогою Microsoft Copilot в Azure.

Microsoft створили Microsoft Copilot в Azure як помічник ІІ, допомагаючи вашим командам безперешкодно керувати операціями як у хмарних, так і в периферійних середовищах. Використовуючи природну мову, ви можете ставити запитання Copilot та отримувати персональні рекомендації, пов'язані зі службами Azure. Просто запитайте: «Чому моя програма працює повільно?» або "Як виправити цю помилку?" та Copilot проведе клієнта через можливі причини та способи усунення.

Починаючи з сьогодні, протягом наступних кількох тижнів Microsoft відкриє попередню версію Copilot у Azure для всіх клієнтів. Завдяки цьому оновленню клієнти можуть надати всім своїм користувачам доступ до Copilot або надати доступ певним користувачам або групам в орендарі. Завдяки такій гнучкості управління Copilot ви можете адаптувати свій підхід і контролювати, які групи користувачів чи відділи вашої організації мають доступ до нього. Ви можете відчувати себе в безпеці, знаючи, що можете розгорнути та використовувати цей інструмент контрольованим чином, гарантуючи його відповідність операційним стандартам та політикам безпеки вашої організації.

Microsoft постійно вдосконалює Copilot і робить продукт кращим з кожним випуском, щоб допомогти розробникам працювати більш продуктивно. Один із способів, яким ми спростили роботу розробника, — це спростити налаштування, управління та оптимізацію баз даних та аналітичних служб за допомогою управління, покращеного штучним інтелектом. Для служби Azure Kubernetes (AKS) у Copilot для Azure є кілька нових навичок, які спрощують загальні завдання управління, включаючи можливість налаштовувати резервні копії AKS, змінювати рівні, знаходити файли YAML для редагування та створювати команди kubectl.

Microsoft також додали природну мову в перетворення SQL і засоби самодопомоги для адміністрування бази даних для підтримки ваших програм, керованих базою даних SQL Azure. Розробники можуть запитувати свої дані у вигляді звичайного тексту, а Copilot генерує відповідний запит T-SQL. Адміністратори баз даних можуть самостійно керувати базами даних, вирішувати проблеми та дізнаватися більше про продуктивність та можливості. Розробники одержують вигоду від докладних пояснень згенерованих запитів, що допомагає їм швидше писати код.

Нарешті, ви помітите кілька нових покращень безпеки цього інструменту. Copilot тепер включає можливості Microsoft Defender для хмари, що дозволяють оптимізувати дослідження ризиків, виправлення та виправлення коду. Керування поверхнею зовнішніх атак Defender (EASM) використовує Copilot, щоб допомогти виявити інформацію, пов'язану з ризиками, і перетворити природну мову на відповідні запити інвентаризації за даними, виявленими Defender EASM. Ці функції роблять запити до бази даних зручнішими для користувача, дозволяючи нашим клієнтам використовувати природну мову для будь-яких пов'язаних запитів. Microsoft продовжить розширювати можливості Copilot у Azure, щоб ви могли працювати більш продуктивно та зосередитися на написанні коду.

Інші новини