+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Windows Autopatch - Microsoft представив сервіс для автоматизації встановлення оновлень

Windows Autopatch - Microsoft представив сервіс для автоматизації встановлення оновлень

Windows Autopatch автоматизує оновлення програмного забезпечення Windows 10/11, Microsoft Edge та Microsoft 365.

Сервіс Windows Autopatch є безкоштовним для корпоративних клієнтів Microsoft з робочими ліцензіями Windows 10/11 Enterprise E3 та E5

Служба Windows Autopatch автоматично керує розгортанням оновлень, патчів та додатків для Windows 10 та Windows 11. Також за допомогою неї можна віддалено виконувати оновлення драйверів, мікропрограм і програм Microsoft 365 для комп'ютерного парку корпоративних клієнтів.

"Microsoft продовжить випускати оновлення у другий вівторок кожного місяця, і тепер Autopatch допоможе корпоративним клієнтам оптимізувати операції оновлення та звільнить час на виконання інших завдань для IT-фахівців"

Доступ до Windows Autopatch можна отримати через розділ Tenant Administration центру адміністрування Microsoft Endpoint Manager.

Windows Autopatch також має вбудовані функції зупинки та відкату, які блокують застосування оновлень до вищих робочих кілець або автоматично відкочуються, щоб допомогти вирішити поточні проблеми з оновленням.

"Після того, як ви зареєстрували пристрої в Windows Autopatch, служба виконує більшу частину роботи сама", - пояснив Microsoft.

Getting started with Autopatch

Натисніть start enrolling devices:

  • Натисніть на Windows Autopatch вхід у Tenant Administration blade of Microsoft Endpoint Manager admin center.
  • Select Tenant enrollment.
  • Select the check box to agree to the terms and conditions and select  Agree .
  • Select  Enroll

Інші новини