+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

IntelliJ IDEA 2022.2 тепер доступна, приносячи низку важливих оновлень і покращень до IDE

IntelliJ IDEA 2022.2 тепер доступна, приносячи низку важливих оновлень і покращень до IDE

Ця нова версія містить численні покращення якості бета-версії віддаленої розробки, що робить її функціональність елегантнішою та стабільнішою для роботи. Починаючи з версії 2022.2, IntelliJ IDEA використовує JetBrains Runtime 17, що покращує продуктивність, безпеку та покращує взаємодію з IDE. IntelliJ IDEA Ultimate тепер підтримує функції Spring 6 і Spring Boot 3 і представляє оновлення для кількох інших фреймворків. Ми також оновили налагоджувач Kotlin за допомогою аналізу потоку даних, запровадили функцію запуску поточного файлу для миттєвого запуску та налагодження окремих файлів, реалізували низку вдосконалень для перевірок Java, додали кілька оновлень інтерфейсу користувача та UX тощо.

Ви можете завантажити нову версію з веб-сайту, оновити безпосередньо з IDE, оновити через безкоштовну програму Toolbox або скористатися знімками для Ubuntu.

Ключові оновлення

JetBrains представив низку оновлень і покращень якості бета-версії віддаленої розробки в IntelliJ IDEA 2022.2, які мають на меті зробити вашу роботу більш стабільною та багатофункціональною. Підключіть свій ноутбук через SSH до IntelliJ IDEA, встановленого на віддаленому сервері, і отримайте плавний досвід розробника. Незалежно від потужності вашого ноутбука, ви можете отримати повну потужність IDE, поки вся обробка виконується на віддаленому сервері. Якщо ви використовуєте JetBrains Space для ефективного керування серверними частинами з новою версією, тепер ви можете керувати своїми середовищами розробки безпосередньо з IntelliJ IDEA. Дізнайтеся більше в цій публікації блогу.
Починаючи з версії 2022.2, IntelliJ IDEA використовує JetBrains Runtime 17, що забезпечує значне покращення продуктивності IDE, кращий захист, покращену продуктивність візуалізації в macOS завдяки Metal API тощо. Докладніше в цій публікації блогу.
IntelliJ IDEA Ultimate тепер повністю підтримує функції Spring 6 і Spring Boot 3, включаючи декларативні HTTP-клієнти, класи @AutoConfiguration і класи @ConfigurationProperties з новим синтаксисом зв’язування конструктора без явного @ConstructorBinding.
 
Досвід користувача
 
JetBrains представив нову функцію запуску поточного файлу, яка спрощує миттєвий запуск і налагодження окремих файлів без спеціальної конфігурації запуску. Цей параметр доступний у віджеті Виконати/Налагодження та працює для файлу, який ви наразі відкрили.
З’явилося нове поєднання клавіш, яке змінює розмір шрифту скрізь у редакторі. Крім того, новий індикатор розміру шрифту показує поточний розмір шрифту разом із можливістю повернути його до стандартного.
Для macOS ми запровадили дію «Об’єднати всі вікна проекту», яка об’єднує всі відкриті вікна проекту в одне, перетворюючи кожне вікно на окрему вкладку.
Ми покращили конфігурацію перевірок підсвічування, щоб ви могли налаштувати спосіб відображення перевірок у редакторі, не змінюючи рівень серйозності.
Панель перебігу репозиторію клонування тепер з’являється на екрані привітання IDE та відображається прямо у списку проектів.
У діалоговому вікні «Додати мнемонічну закладку» тепер є поле «Опис».
 
Редактор
З’явилося нове налаштування для вимкнення автоматичного закриття коментарів блоку після натискання клавіші Enter.
Ми ввімкнули швидший доступ до налаштувань завершення коду безпосередньо з кнопки меню кебаб (три вертикальні точки) у спливаючому вікні завершення коду.
IntelliJ IDEA тепер сповіщає вас про помилкове пов’язування файлу зі звичайним текстом і пропонує скинути зв’язок типу файлу безпосередньо з редактора.
Тепер можна легко створювати зміст у файлах Markdown на основі заголовків документів.
 
Ви можете знайти більш детальний список оновлень у примітках до випуску IntelliJ IDEA 2022.2.

Інші новини