+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нові продукти Azure Space забезпечують цифрову стійкість та розширюють можливості галузі

Нові продукти Azure Space забезпечують цифрову стійкість та розширюють можливості галузі

З моменту запуску Azure Space два роки тому Microsoft оголосив про партнерства, продукти та інструменти, які були зосереджені на тому, як Microsoft може об'єднати міць хмари з можливостями космосу.

Сьогодні Microsoft представляє наступну хвилю удосконалень продуктів для цієї місії і оголошуємо про конкретні способи демократизації космосу та розширення можливостей наших партнерів.

 1. Оголошення про попередню версію Azure Orbital Cloud Access
  • Абсолютно новий сервіс, який дозволяє використовувати можливості Microsoft Cloud там, де вони потрібні вам найбільше.
 2. Оголошення про загальнодоступну орбітальну наземну станцію Azure
  • З моменту запуску Azure Space у жовтні 2020 року Microsoft говорили про орбітальну наземну станцію Azure. Сьогодні разом з нашою партнерською мережею, включаючи KSAT, Microsoft робить цю послугу доступною для всіх супутникових операторів, таких як Pixxel, Muon Space та Loft Orbital.
 3. Просування цифрової трансформації мереж супутникового зв'язку
  • Перша демонстрація повністю віртуалізованого модему iDirect.
  • Спільно із SES Microsoft анонсує нову спільну програму віртуалізації супутникового зв'язку.

Колективна дія цих оголошень вказує на два ключові результати. По-перше, Microsoft прагне демократизувати можливості космосу, відкриваючи можливості підключення та даних за допомогою Microsoft Cloud. По-друге, Microsoft також може підтримати цифрову трансформацію клієнтів і партнерів у космічній галузі, використовуючи гнучкі масштабовані обчислювальні потужності Azure.

Azure Orbital Cloud Access забезпечує можливість підключення з хмари скрізь, де підприємства та організації державного сектора потребують цього найбільше. У космічній екосистемі Microsoft спостерігаємо поширення мереж супутникового зв'язку з малою затримкою. Це масштабне нове розширення можливості підключення через оптоволоконні, стільникові та супутникові мережі потребує нового підходу до підключення, який розумно визначає пріоритети трафіку для цих варіантів та поєднує стійкість до відмови з безшовною хмарною взаємодією.

Сьогодні Microsoft анонсуємо попередню версію Azure Orbital Cloud Access. Azure Orbital Cloud Access – це крок до майбутнього інтегрованого зв'язку 5G та супутникового зв'язку. Це нова служба, яка забезпечує доступ до хмар з малою затримкою (з одним переходом) з будь-якої точки планети, спрощуючи розгортання супутникових мереж. комунікації у вашому корпоративному хмарному середовищі.

Зокрема, попередня версія для клієнтів Azure для державних організацій відкриває нові сценарії та можливості в областях з низьким рівнем підключення або його відсутністю, а також там, де потрібний варіант підключення під час збою. Azure Orbital Cloud Access забезпечує пріоритетний мережевий трафік через підключення SpaceX Starlink та прикордонні пристрої Azure, надаючи клієнтам доступ до хмарних служб Microsoft у будь-якому місці, де працює Starlink.

Крім того, Azure Orbital Cloud Access керує всім рішенням для клієнтів, стягуючи плату на основі простої щомісячної підписки та моделі споживання супутникового зв'язку з оплатою в міру використання.

Продукт також спочатку інтегрується з технологією SD-WAN від Juniper Networks, що дозволяє клієнтам віддавати пріоритет з'єднанням між оптоволоконними, стільниковими та супутниковими мережами зв'язку.

Попередня версія Azure Orbital Cloud Access зараз доступна для клієнтів Azure для державних організацій. Щоб зареєструватися, зверніться до команди з обліковими записами корпорації Майкрософт.

Підключення служб швидкого реагування та національного міжвідомчого пожежного центру за допомогою Azure Orbital Cloud Access

Azure Orbital Cloud Access дозволяє використовувати нові сценарії для різних типів клієнтів та ситуацій. Наприклад, нещодавно ми працювали з групою інформаційних технологій із пожеж у дикій природі (WFIT) у Національному міжвідомчому пожежному центрі (NIFC) у Бойсі, штат Айдахо. Ця робота полягала у проведенні дослідницького тесту для вирішення проблеми підключення до мережі пожежників та персоналу з управління інцидентами, які часто працюють у сільській місцевості.

Щороку у Сполучених Штатах відбуваються десятки тисяч лісових пожеж. У багатьох випадках ці лісові пожежі відбуваються у віддалених місцях з низьким або відсутнім зв'язком, що надзвичайно ускладнює зв'язок між пожежниками та пожежниками. Можливість підключення дозволяє персоналу обмінюватися інформацією та допомагає забезпечити скоординоване реагування на ці пожежі.

У співпраці з Microsoft Національний міжвідомчий пожежний центр провів тестування можливостей Azure Orbital Cloud Access, інтегрованих із супутниковим угрупуванням SpaceX Starlink LEO. Ціль цього тесту полягала в тому, щоб дати можливість пожежникам у дикій місцевості підключитися до служб Microsoft Azure у віддалених місцях, щоб забезпечити безперебійну підтримку операцій з гасіння пожеж та координації.

Ця демонстрація дозволила отримати доступ до FireNet (хмарний додаток для спільної роботи та управління лісовими пожежами за допомогою Microsoft Teams і Sharepoint) та віддалений доступ до даних про лісові пожежі, щоб швидко та безпечно ділитися ключовою інформацією з особами, які приймають рішення. За допомогою Azure Orbital Cloud Access Microsoft домоглися відмовостійкого зв'язку та можливостей аварійного перемикання з інтелектуальним пріоритетним трафіком через стільниковий, оптоволоконний або супутниковий зв'язок.

Забезпечення цифрової стійкості за допомогою 5G та космосу з Pegatron та Тайванською пожежною службою Сіньчжу.

Цифрова стійкість до відмов є ключовим напрямком діяльності Azure Space і важливим варіантом використання підключення. Оскільки Microsoft дивимось у майбутнє можливостей для об'єднання різних способів підключення, Microsoft співпрацювали з Pegatron та SES, щоб вивчити сценарій стихійних лих, який поєднує міць 5G та простір для пожежної охорони Сіньчжу.

Використовуючи космічні технології, мобільну інфраструктуру та глобальну присутність Azure, Microsoft визначили, що можемо запропонувати альтернативні шляхи підключення, які існують незалежно від локальної інфраструктури, яка може бути пошкоджена у разі стихійного лиха.

У партнерстві з Pegatron був побудований автомобіль екстреного реагування, який можна було швидко перекинути у зони стихійного лиха. Ядро Microsoft 5G, Microsoft Teams, базова станція Pegatron 5G O-RAN та сузір'я супутникового зв'язку SES SES були інтегровані для створення високошвидкісного зв'язку з малою затримкою для служб швидкого реагування на командних об'єктах з використанням Azure, що посилило реакцію пожежної служби Сіньчжу.

Оголошення про загальнодоступну орбітальну наземну станцію Azure

Сьогодні Microsoft оголошуємо про загальнодоступну орбітальну наземну станцію Azure — нашу повністю керовану наземну станцію як послугу, яка тепер доступна для всіх клієнтів. Почніть сьогодні.

Завдання Azure Orbital Ground Station - працювати разом з екосистемою наших партнерів, щоб оператори супутників могли зосередитися на своїх супутниках і надійніше працювати з хмари з меншими витратами та затримками, дозволяючи операторам швидше виходити на ринок і досягати вищого рівня обслуговування. безпека з потужністю Azure. Завдяки унікальному підходу Microsoft, орієнтованому на партнерів, Microsoft об'єднуємо глибоку інтеграцію партнерських мереж наземних станцій, щоб забезпечити доставку даних наших клієнтів у вибраний регіон Azure без будь-яких витрат, тим самим знижуючи їх загальні експлуатаційні витрати та забезпечуючи доступність даних до клієнта Azure клієнта подальшої обробки.

Azure Space демократизує доступ до потужності та можливостей супутників, дозволяючи кожній організації на планеті досягати більшого. Ці оголошення зосереджені на тому, що Azure та Microsoft роблять найкраще – служать платформою для наших клієнтів та партнерів, щоб відкривати нові можливості для бізнесу, надавати нашим клієнтам можливість цифрової трансформації та тісно співпрацювати з лідерами галузі для інновацій. Вони створюють те, чого Microsoft прагнемо - майбутнє хмари, в якому наші клієнти поєднують міць Azure з можливостями космосу.

Інші новини